Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu nerandate atsakymo į Jums rūpimą klausimą – drąsiai kreipkitės asmeniškai el. paštu info@agnecizauskaite.com

AR KURIATE INDIVIDUALIUS PIEŠINIUS, DIZAINUS, LOGOTIPUS, TATTOO ESKIZUS?

Trumpas atsakymas – ne. Su individualiais užsakymas, dizaino darbais nedirbame. Jeigu norite įsigyti paveikslą – visas kūrinių pasirinkimas randamas el. parduotuvės skiltyje „Printai”. Tai yra visas šiuo metu siūlomas asortimentas, kuris yra nuolat papildomas.

AR GALIMA PAKEISTI NORIMO KŪRINIO SPALVAS?

Jeigu esate išsirinkę patinkantį kūrinį, bet jaučiate arba norite, kad būtų pakeista tam tikra detalės arba fono spalva, visada galite su mumis susiekti asmenine žinute el. paštu info@agnecizauskaite.com. Tokiu būdu aptartume Jūsų norus ir mano galimybes. Ne visi kūriniai gali būti tinkami spalvų keitimui. Taip pat kūriniai nėra perpiešiami arba perkuriami pagal Jūsų norą. Galimi tik minimalūs spalvų pakeitimai paliekant originalų piešinio dizainą.

AR GALITE PADĖTI IŠSIRENKANT PRINTUS BEI JŲ DYDŽIUS?

Taip. Jeigu norite, kad padėtume išsirinkti arba suderinti kelis printus, visuomet galite kreiptis asmeniškai el. paštu info@agnecizauskaite.com. Paprasčiausias būdas pamatyti preliminarų vaizdą ir kaip kūriniai atrodytų Jūsų namų interjere yra nuotraukos su siena, ant kurios planuojate kabinti paveikslus, atsiuntimas. Ją turint galime paruošti preliminarias vizualizacijas su pasirinktais keliais kūrinių variantais. Renkantis dydžius taip pat galime padėti. Visas printų pasirinkimas čia: https://www.agnecizauskaite.com/prhttps://www.agnecizauskaite.com/produkto-kategorija/reminti-printai/

AR SIUNČIATE PRINTUS Į UŽSIENĮ?

Taip. Printus siunčiame visur kur tik pageidaujate. Tiesa, printai yra siunčiami neįrėminti, dėl saugumo sumetimų. Visi printai siunčiami suvynioti į kartoninę siuntimo tūtą.
Norint užsisakyti printą su siuntimu į užsienį, prašome susisiekti asmeniškai info@agnecizauskaite.com

AR YRA GALIMYBĖ ĮSIGYTI PRINTĄ ANT DROBĖS?

Taip. Mūsų asortimente visi siūlomi printai parduodami įrėminti juoduose, aliumininiuose rėmeliuose su stiklu, tačiau jeigu pageidaujama gauti kūrinį ant drobės, tokia galimybė yra. Printai ant drobės užtraukiami ant medinio porėmio. Taip pat toks printas gali būti didesnių išmatavimų nei siūlomi rėminti printai su stiklu – 70*100 cm. Printai ant drobės gali būti individualių išmatavimų iki 2 m.
Drobių užsakymai priimami asmenine žinute ino@agnecizauskaite.com

AR GALIMA UŽSISAKYTI PRINTĄ SU KITOS SPALVOS RĖMELIU NEI JUODAS?

Ne. Visi printai, kurie užsakomi su rėmeliais, yra rėminami į juodus, aliumininius, matinius rėmelius su stiklu. Jeigu, vistik, norite kitokių rėmų yra galimybė įsigyti printą be rėmelių ir įsirėminti patiems arba rėminimo salonuose.

AR GALIMA PAKEISTI RŪBĄ JEIGU UŽSAKYTASIS DYDIS NETIKO?

Taip. Jeigu užsakytas rūbo dydis netiko, galima pakeisti į mažesnį arba didesnį dydį. Grąžinama prekė neturi būti dėvėta, skalbta, ištepta arba kitaip sugadinta. Prekė turi būti grąžinta per dvi savaites nuo įsigijimo. Grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Taip pat yra galimybė prekę pakeisti gamybos ofise, Vilniuje. Keitimo atveju turite susisiekti asmenine žinute info@agnecizauskaite.com