Apie mane

Labas!

Likimo ir didelio atsitiktinumo dėka atsidūriau šiame kelyje kuriame esu dabar. Tikrai nemaniau, kad kažkada kursiu ir tai taps mano gyvenimu ir pragyvenimu. Net neturėjau svajonių dirbti sau, bet viskas, matomai, vyksta taip kaip turi vykti.

Mano darbuose pirmoje vietoje – Moteris – gyvybė, kitimas, gausa, mistika, kosmosas ir begalinė kūryba, neišsenkantis švelnumas ir trauka.

Istorija…

Visa kelionė prasidėjo maždaug 2018 metais, kuomet nusprendžiau iš pagrindų keisti gyvenimą, tiksliau sakant – ėmiau ieškoti savirealizacijos krypčių. Tiesiog nebebuvo kitos išeities, nes tuometiniame gyvenimo etape jaučiausi nelaiminga. Teko susiimti ir pradėti. Tiesiog imti ir pradėti su visomis baimėmis ir nepasitikėjimais. Galiausiai tai virto mano nauju gyvenimo būdu, darbu, veikla, meile ir nauja istorija kurią patiriu šiuo metu ir viliuosi patirti dar labai ilgai… Nors kaip bus ateityje niekas nežino, tad belieka pasitikėti dabartine akimirka.

Čia rasite

Didelę mano kūrybos printų kolekciją, džemperius su originaliais piešiniais, maišelius, marškinėlius, telefono dėkliukus, eksperimentus su siūlais ir dar daug naujienų kurios laukia ateityje!