Pristatymas

✤ Visi užsakymai yra išsiunčiami darbo dienomis per Lp Express arba Omniva paštomatus. Paveikslai siunčiami per kurjerius pageidaujamu gavėjo adresu. Paveikslai paštomatais nesiunčiami.

✤ Prekės, užsakytos Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse, išsiunčiamos per 1-10 darbo dienas nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo.

✤ Po išsiuntimo, prekės Lietuvoje pristatomos per 2-3 darbo dienas, Europos Sąjungos ribose siuntiniai pristatomi vidutiniškai per 7 darbo dienas, likusiame pasaulyje siuntiniai pristatomi per maždaug 10-14 darbo dienas, priklausomai nuo siuntų kompanijos.

✤ Išsiuntimo laikas ir siuntos pristatymo laikas gali svyruoti dėl siuntų tarnybų veiklos trukdžių, dėl kurių pardavėjas nėra atsakingas.

✤ Pardavėjas neatsako už muitų, pvm ar kitas siuntos gavėjo šalyje reglamentuotas mokestines prievoles. Šias išlaidas apmoka pirkėjas kaip ir visas kitas su siuntimu susijusias išlaidas – siuntimo paštomatu mokestis (su siuntimu susijusių prekių įsigyjimo mokesčiai įtraukiami į siuntimo išlaidas), prekės persiuntimo atgal, netikimo atveju, mokesčiai arba prekės pakeitimo kita preke siuntimo mokesčiai.

✤ Jeigu turite klausimų apie užsakymą, gamybos terminus ir siuntimo galimybes, susisiekite su manimi elektroniniu paštu: info@agnecizauskaite.com